Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Вітаємо з перемогою тростянецьких юних боксерів!

4 - 5 жовтня в м. Суми відбувся турнір з боксу - відкрита Першість МКЗ КДЮСШ «Суми». Тростянецьку Дитячо-юнацьку спортивну школу представляла команда з 5-ти юних боксерів. Наші спортсмени виступили чудово й повернулися додому з перемогами! Перші місця вибороли Максим Прокопович, Денис Івженко, Дмитро Мельник, друге призове місце у Дениса Колінька! Вітаємо хлопців з перемогою!

Святкові заходи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Є професія на світі - віддавати серце дітям!

Щороку на початку жовтня, коли природа радує усіх нас розмаїттям жовтогарячих барв, Україна відзначає День працівників освіти! Цей святковий день є знаком всенародної шани і вдячності тим, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захопливий світ знань, допомагає мудрою порадою та зігріває теплотою сердець своїх вихованців.У п'ятницю, 4 жовтня, в районному Будинку культури на свято зібралася когорта працівників освіти Тростянецької громади та району – вчителі, вихователі, педагоги позашкільних навчальних закладів. З привітальними слова до педагогів й до ветеранів освітянської ниви звернулися Юрій Бова – міський голова Тростянецької громади, Олег Сипко – голова райдержадміністрації, Андрій Корж – голова районної ради.

Благоустрій
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Будується стадіон, на який заслуговують наші спортсмени

Тростянецький стадіон ім. В. П. Куца буде мати якісне футбольне поле з автоматичною системою поливу, яке в повій мірі відповідатиме сучасним стандартам! Поряд облаштують бігові доріжки та тренувальні поля. Нагадаємо, що виділення коштів із державного бюджету на реконструкцію нашого стадіону раніше ухвалив Уряд України. Йдеться про 11 мільйонів гривень на перший етап реконструкції. За вищезазначену суму коштів та при співфінансуванні з бюджету громади в сумі 2,2 мілн. грн. будуть здійснені такі роботи: заміна трав’яного газону головного поля та влаштування системи автоматичного поливу; будівництво трав’яного тренувального поля розміром 60Х40 з влаштуванням системи автоматичного поливу; будівництво легкоатлетичних бігових доріжок з монтажем травмобезпечного покриття тощо.

Привітання міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шановні вчителі та ветерани педагогічної ниви Тростянецької громади! Щиро вітаю вас з професійним святом – з Днем працівників освіти!

Від вашого великого таланту педагога, мудрості й терпіння, професійного рівня й любові до своїх учнів залежить, якими йдуть у велике життя наші діти, які знання мають і як ними користуються. Символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, дорогі педагоги, надаєте своїм учням неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті!

Впевнений, що ваша плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей високих патріотичних і духовних ідеалів. Висловлюю вам безмежну вдячність за невтомну працю, покликання навчати, добро і щедрість сердець.

Зичу вам, шановні вчителі, міцного здоров'я, творчого горіння, родинного затишку і благополуччя, завжди тільки добрих вістей, вірних друзів, вдячних учнів, щастя та радості! Нехай у ваших оселях панує добро і достаток! Миру і злагоди усім вашим родинам!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова

Оголошення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома жителів Тростянецької громади!

З 7 жовтня 2019 року міськрайонний Центр надання адміністративних послуг та відділ з питань державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради розпочинають здійснювати прийом громадян та надавати їм відповідні послуги за новою адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6, контактний телефон (05458) 66290, (05458)51272.

Звертаємо увагу: у зв’язку з переїздом до нового приміщення у п’ятницю, 4 жовтня, Центр надання адміністративних послуг не здійснюватиме прийом громадян та видачу документів!

Важливо знати, що відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації № 248 від 30.09.2019 р. «Про припинення надання адміністративних послуг», з 1 жовтня 2019 року виконання функції з питань надання адміністративних послуг передано до повноважень Тростянецької міської ради.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту