Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Святкові заходи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Вшанували найповажніших жителів Тростянецької громади!

День літньої людини – добре та світле свято, на якому вшанували представників старшого покоління, відбулося в міському клубі «Ветеран» 1-го жовтня. Адже на цей день припадає дві особливі дати - міжнародний День людей похилого віку й всеукраїнський День ветерана! Глядацьку залу вщент заповнили тростянецькі пенсіонери. Більшість з них – ветерани праці, діти війни. Шановних громадян старшого покоління від усієї душі привітали керівники Тростянецької громади та району – Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, Аліна Шацька – заступник голови райдержадміністрації, Олексій Котко – заступник голови районної ради.

Благодійність
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Благодійну допомогу Тростянецькій громаді в сумі 20 тисяч євро надала пра-пра-правнучка Леопольда Кеніга!

Світ тримається на тих, хто віддає! Допомога благодійників сьогодні потрібна і в медицині, і в освіті, і в культурі. Будь-яка з цих галузей нашої держави потребує додаткового фінансування. Тростянецькій громаді пощастило знайти справжніх друзів у Німеччині– нащадків Леопольда Єгоровича Кеніга - пані Сібілію Страк-Циммерман та її родину, які допомагають від чистого серця на знак пам’яті про свого іменитого пращура. Цими днями пані Сібілія в черговий раз здійснила благодійний вчинок по відношенню до нашої Тростянецької громади – перерахувала 20 тисяч євро на придбання нового медичного обладнання в Тростянецьку міську лікарню! Кошти надійшли на рахунок Благодійного фонду «Доброта»!

Оголошення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома жителів громади!

ДП «Тростянецьпастранс» вводить ще один додатковий автобусний рейс за маршрутом № 12 (Тростянець – Кам’янка – Кам’янка - Тростянець) у вихідний день - у неділю! Відправлення з Тростянця до Кам’янки від Локомотивного депо «Смородине» о 14-30. Відправлення у зворотньому напрямку - з Кам’янки до Тростянця о 15-00. Автобус прибуває в Тростянець на зупинку «Вокзал» о 15-30. Звертаємо увагу пасажирів: автобусний рейс у вихідний день (у неділю) вводиться тимчасово до відновлення зупинок залізничним потягами. Це питання наразі в стадії розгляду.

Прес-конференція
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міський голова пояснив ситуацію, що склалася з приміськими перевезеннями Укрзалізницею

З 1-го жовтня незрозуміла, болюча для багатьох людей ситуація виникла в Тростянецькій громаді з приміськими перевезеннями залізницею: приміські потяги припинили роботи зупинки на станціях "Рупине", "Ворскла" та "Бакирівка". Зупинятися перестали потяги, що курсують між Тростянцем і Люботином; Охтиркою і Тростянцем; Кириківкою і Ворожбою; між Тростянцем і Люботином (усього 11 маршрутів). Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, сьогодні на прес-конференції повідомив, що регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» виставила нашій громаді рахунок за перевезення пільговиків за 2019 рік у сумі 1, 7 млн. грн. Тростянецька міська рада з такими надвисокими цифрами не згодна! За 2018 рік відшкодування Укрзалізниці за пільгові перевезення по Тростянецькій громаді склали 280 тис. гривень, така ж сума коштів закладена в бюджеті й на поточний рік.

Робота Територіального центру соціального обслуговування
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Працівники територіального центру піклуються про одиноких тростянчан

Сьогодні, 1 жовтня, в Україні відзначають День ветерана й міжнародний День людей похилого віку. В Тростянецькій громаді надавачем соціальних послуг одиноким, одиноко проживаючим громадянам літнього віку є Територіальний центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради. Відповідно до державних стандартів, працівники терцентру надають своїм підопічним послугу «Догляд вдома». За 9 місяців 2019 рік надано соціальних послуг 202 непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту