Керівники шкіл нашої громади, аби обмінятися кращим досвідом щодо оснащення та оформлення кабінетів початкових класів відповідно до вимог Нової української школи, 18 вересня здійснили об’їзд та оглянули кожен перший клас. Делегацію очолила Наталія Новак – начальник відділу освіти Тростянецької Міської ради.

Освітяни побували в усіх 12-х перших класах шкіл громади й переконалися, що вони є сучасними, комфортними для дітей, заохочують їх до засвоєння знань, допомагають краще адаптуватися у новому середовищі. Вчителі перших класів поставилися до виконання завдання креативно, створивши чимало різноманітних локацій для навчання, творчості й відпочинку учнів. При цьому в кожній школі локації є особливими й по-своєму цікавими!

За слова Наталії Новак, начальника відділу освіти Тростянецької міської ради, педагоги початкових класів, готуючись до вересневої зустрічі учнів, намагались традиційні варіанти освітнього простору замінити на новітні, урізноманітнити освітнє середовище. Й це їм вдалося!

Перші класи у кожній школі нашої громади мають: мобільні робочі місця, які легко трансформуються; змінні тематичні осередки, невеличку бібліотечку; ігрові зони та спеціальні зони для дослідництва, творчості та відпочинку.

Варто додати, що методичні рекомендації щодо удосконалення освітнього простору за стандартами НУШ освітянам надала Наталія Курська - керівник методичного об’єднання вчителів перших класів.