Навчання

Головний спеціаліст з питань енергетичного менеджменту Тростянецької міської ради Дмитро Сорока 18 вересня перебував з робочою поїздкою у Києві, де взяв участь у фінальному семінарі «Сприяння підвищенню енергоефективності в житловому секторі ОТГ».

Захід проходив у межах виконання умов Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах II», партнером якого є Тростянецька міська ОТГ.

В ході семінару відбулась офіційна церемонія вручення сертифікатів про закінчення тренінгової програми. Відповідний сертифікат підтверджує, що Тростянецька ОТГ успішно пройшла курс з муніципального енергетичного менеджменту.

Також учасники семінару розглянули тему управління багатоквартирними будинками в умовах сучасного законодавства та обговорили шляхи реалізації енергоефективних проектів у житловому фонді.