Дошкільна освіта

Тростянецька міська влада подбала, щоби у дитячих садочках було тепло

Тростянецька громада, мабуть, одна з небагатьох громад Сумщини, де міська влада вирішила достроково розпочати опалюваний період, щоби дорослі та діти не мерзли, та не наражали себе на небезпеку підхопити завий раз грип чи застуду. Ось вам реальний приклад турботи влади про людей!

Міський голова Юрій Анатолійович Бова, як і належить свідомому лідеру громади, на останній нараді чітко сказав, що люди не повинні мерзнути через середньодобове зниження температури, і опалювальний сезон у ряді бюджетних організацій цього року розпочнуть раніше 15 жовтня. Економити на здоров’ї людей міський голова не дозволить.

Тож, сьогодні наша медіа група побувала від разу у двох дитячих садочках міста, щоби наочно переконатися, що там дійсно тепло, як кажуть, не на папері, і температурний режим дійсно відповідає затвердженим санітарним нормам.

Ось що говорять керівники цих дошкільних навчальних закладів:

Надія Кириченко, директор ДНЗ "Казка":
- Згідно вимог санітарного регламенту, температура у дошкільному закладі повинна бути не нижче +18. У нашому садочку зараз +21. Тепло нам дали вже минулого четверга. Діткам тепло й комфортно, освітній процес проходить у звичних умовах. Всі заняття та розваги проводяться згідно плану, наразі активно готуємося до осінніх свят. Ми щиро вдячні міській владі за те, що опалюваний період розпочали раніше.

Валентина Мороз, в.о. директора ДНЗ "Калинка":
- На сьогоднішній день температурний режим у нашому садочку відповідає санітарним нормам. У середньому, температура +20. У зв'язку із зниженням середньодобової температури, ми звернулися до міської комісії ТЕБ і НС з клопотання дозволити нам розпочати опалювальний період достроково. - Отримали дозвіл, наказ відділу освіти. Тож, з 1 жовтня опалювальний сезон у нас успішно стартував, діткам тепло і затишно перебувати у нашому ДНЗ. Проблем з дровами немає, вони напиляні й нарубані лежать під накриттям.