Старостинські округи

Звіт Миколи Мар'єнкова, старости Печинського старостинського округу, за перший рік роботи

Шановна громадо! 19 листопада 2020 року я приступив до виконання обов’язків старости. В перший робочий день побачив зруйновану трубу опалення, холод як у будинку культури, так і в старостаті,
закритий фельдшерський пункт , не працював будинок культури, були відсутні дрова на опалювальний період. Обладнання, яке було подароване фондом Івана Лозового було викрадено, а саме: холодильник, який знаходився у ФАПі, ноутбук та інші речі.

Також була відсутня первинна документація, головні книги, було видалено з комп’ютерів всю базу даних як по сільській раді, так і землевпорядна документація.

Але ми не опустили руки і за підтримки Тростянецької міської ради почали працювати!

Вже 4 грудня встановили опалювальну трубу та дали тепло в будинок культури і старостат.

Завдяки згуртованості мешканців і підтримки місцевих фермерів, меценатів, агрохолдінгу "Кернел" нам вдалось навести лад у Печинському старостаті.

ДОВІДКОВО. До складу Печинського старостинського округу входить два населених пункти: село Печини та село Савелове. Загальна кількість зареєстрованих мешканців - 245 осіб.

У ПЕЧИНСЬКОМУ СТАРОСТАТІ ПРАЦЮЮТЬ:

-

Центр надання адміністративних послуг, який надає послуги і в с.Семереньки, с. Поляне, с. Дернове , с. Рябівка.
- Бібліотека, яка згідно графіку й надає послуги читачам книгами та різноманітними періодичними виданнями. Також у бібліотеці проводяться культурні заходи, присвячені тим
чи і іншим подіям, працюють дитячі гуртки.
- Будинок культури, який до цього був зачинений, після заміни керівника став повноцінно працювати. Відразу були відремонтовані більярдний та тенісний столи, закуплений інвентар та настільне обладнання.

Розпочали свою роботу гуртки художньої самодіяльності та
декоративно- вжиткового мистецтва. Проведені заходи до свят Нового Року, Дня св. Валентина, 8 Березня, 9 Травня, Дня поезії, проведено свято Івана Купала, День Конституції України, День Європи, Вишиванки ,заходи до Дня незалежності України, День
вшанування пам’ яті воїнів АТО, з особливим піднесенням проведені заходи до Дня Села.

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ: після прийняття на роботу фельдшера був відкритий фельдшерський пункт, почали здійснювати прийом сімейні лікарі, здійснює виїзд пересувний флюорограф.
Проведено щеплення мешканців проти захворювання на COVID-19.

ОСВІТНІ ПОСЛУГИ: функціонує Полянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Організовано підвезення дітей до навчального закладу. Всі діти забезпечені гарячим харчуванням.

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ: їх надає послуги Центр надання соціальних послуг( працюють перукар, швачка. Вони здійснюють виїзд до нашого старостату раз на місяць).

Важливо, що був прийнятий на роботу соціальний працівник
по обслуговуванню інвалідів Конєвих. Сім’я почала повноцінно отримувати пенсію. Наведено порядок в оселі, замінені вікна на пластикові, закуплений телевізор, пральна машина. На городі були висаджені овочі , а в підвалі з’явились запаси на зиму.

Взято на контроль харчування соціально незахищених людей. Приділяється увага малозабезпеченим, людям похилого віку. До Дня Перемоги були вручені продуктові набори учасникам Другої Світової війни.

Відновлене автобусне сполучення між селом і містом Тростянець, за підтримки міської ради видані картки мешканця Тростянецької громади 30 особам, які користуються пільгами
безоплатного проїзду у громадському транспорті.

БЛАГОУСТРІЙ: КП «Чисте місто» виконує роботи по благоустрою. За рік було виконано зрізування аварійних дерев на кладовищі в кількості 25 штук, вирубано порослі 800 м., очищено канаву і вивезено 45 м3 сміття.

- -Впорядковано і пофарбовано пам’ятник загиблим воїнам- односельцям в роди Другої Світової війни, своєчасно прибиралось сміття і завозився пісок, очищувалися дороги від снігу та скошувалися бур’яни.
- Відремонтовано 3 колодязі;
- Замінено 35 ламп освітлення;
- Відновлено вуличне освітлення по вул. Вишнева, встановлено 5 ліхтарів;
- Заготовлено дров для опалення СБК 85 м2.;
- Організована толока по прибиранню сміття в парку відпочинку, вивезено 130 тон непотребу і встановлено дитячий майданчик, відремонтовано та пофарбовано огорожу;
- Своєчасно очищались дороги по селу від снігу, за підтримки агрохолдінгу «Кернел»;
- Прийнято на баланс артезіанську свердловину і відновлено водопостачання по вул. Шкільна, Пожежне ДЕПО.

Покращилася робота пожежної охорони, встановлено цілодобове чергування, проведено технічне обслуговування автомобіля, замінено дві шини, заготовлено дров для потреб 13 м2. Придбаний за спонсорської підтримки зимовий одяг.

Було здійснено 6 виїздів на ліквідацію пожежі до населених пунктів: с. Семереньки, с. Ницаха, с .Дернове, с. Люджа с. Н. Українка.

МОБІЛЬНИЙ ЗВ”ЯЗОК: за спонсорської допомоги ТОВ «Кернел» та наполегливої позиції Тростянецької міської ради побудовано вежу мобільного зв’язку «Київстар» і роздано майже всім мешканцям безкоштовно стартові пакети оператора.

ЗАВДАННЯ НА 2022 рік:

- Ремонт доріг по селу;
- Ремонт будинку культури і заміна вікон глядацької зали;
- Проєктування і будівництво водогону до школи, ФАПу, будинку культури;
- Відкриття поліцейської станції ;
- Очищення ставка «Прогрес»;
- Спланувати та посадити сад.

ПРАЦЮЄМО РАЗОМ ДЛЯ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

СМС інформування